Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek el lehet adni egy...

Szerintetek el lehet adni egy régebbi Lehel hűtőszekrényt?

Figyelt kérdés

Teljesen működőkepés, jól hűt, csak régi (~15-20éves), a külseje kopottas.

Persze nem akarok irtózatosan nagy összeget kérni érte, olyan 3-4eFt-re gondoltam. (200 literes mélyhűtős készülék.) Legalább nem foglalná nálam a garázsban a helyet.

Szerintetek meg lehet hirdetni, vagy inkább meg se próbáljam? Arra gondoltam, hogy esetleg egyetemistáknak albérletbe jól jöhet. Ha nincs pénzük ~100e-ért vadi újat venni, ez a célnak még megfelelhetne.


2010. márc. 4. 18:20
 1/7 anonim válasza:
Vannak ilyen üzletek, ahol megveszik. Alkatrésznek használják, vagy kipofozzák, és eladják.
2010. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Van aki csak keveset tud áldozni rá, én bár nem tudom kilehet írni vagy nem, a tesz-veszen adtam el a régi hűtőnket, igaz potom áron, de legalább nem foglalja a helyet itthon.
2010. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tedd fel a netre, expresszbe is jó, vagy teszvesz vatera például. Hátha.
2010. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor felteszem. :)

Csak még fotókat kell róla készítenem, ami nem lesz egyszerű, mert most körbe van pakolva a garázsban lomokkal.

2010. márc. 4. 19:26
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja, és az expresszen már eladtam kb. fél éve a hűtőládánkat. De az nem volt ennyire régi és Whirlpool volt, 200 literes, esztétikailag is szinte hibátlan.

Hónapokig hirdettem, mire valaki 6eFt-ért végre elvitte.

Remélem pár hónap alatt ez is el fog menni.

2010. márc. 4. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
iwiwen is próbáld meg, ott sok fősulis nézelődik ilyesmi után.
2010. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! :)
2010. márc. 4. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!