Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha elköltöztem a szüleimtől,...

Ha elköltöztem a szüleimtől, de ideiglenes lakhelyként az ő címüket is meg szeretném adni (ideiglenes lakcímkártya, vagy mi. ), akkor ahhoz ők is kellenek? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Csak bemegyek az okmányirodába és kitöltök egy lapot?

2015. júl. 20. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
igen .kellenek hozza.az alairasuk kell, hogy szallasadok.de miert akarsz elmenni?addig orulj amig otthon lakhatsz mert nincs semmi gondod.mindent megkapsz a szuleidtol.ha elkoltozol meg nem lesz semmi.mindenert meg kell kuzdeni. minek tanultal, hogy ilyen bator es vakmero vagy?biztos nem gondoltad vegig az egeszet,csak az indulatok vezetnek teged.en nem mennek el amig nem muszaly.
2015. júl. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kovpet ***** válasza:
Nincs már ideiglenes lakhely, csak lakóhely és tartózkodási hely. A tartózkodásinak annak kell, lennie, ahol ténylegesen tartózkodsz. Meg érdemes is, pl az orvosi ellátás miatt.
2015. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

En azt szeretnem, hogy mindket helyen mehessek orvoshoz. Ez lehetseges?

1-es. Koszonon h aggodsz, de mar 30 eves vagyok es baratnommel kulon elek.

2015. júl. 20. 10:52
 4/6 kovpet ***** válasza:
Sürgős esetben ellátnak, az biztos. Szerintem csak a tartózkodási hely számít, de ezt nem tudom biztosan, majd valaki biztos megmondja a tutit :)
2015. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Kész vicc, amit #1 írt.
2015. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem okitást kért a kérdező. Egyebkent nekem az allando a szuleimnel van a tartozkodasi meg az albrrlet. Igy mindkrt helyen mehetek orvoshoz.
2017. febr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!