Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kaszáspókok ellen mit tudtok?

Kaszáspókok ellen mit tudtok?

Figyelt kérdés
Rengeteg a kaszáspók a házban, ha sokat porszívózunk akkor is. Nem irtani, hanem elűzni/megelőzni szeretnénk őket. Van rá valamilyen házi praktika? Valamilyen illat, amit nem szeretnek? Hogy elűzzük őket, mert már kellemetlen a sok háló és az éjszakára megjelenő pókok. Amúgy s félek tőlük. :D

2015. júl. 27. 16:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Adtam nektek zöld pacsit a válaszokért, de a pókmobil nem jó, mert ugyanúgy szaporodnak. Meg félek is tőlük eléggé, nem merek a közelükbe menni. A madarak kalitkában való tartásának nem vagyok híve (maximum a papagáj, meg az ilyen benti madarak), kintről meg nem tudom hogy lehetne befogni cinkét. Félteném az értéktárgyaimat, és hogy nehezen tudom kiküldeni. Most néztem a neten a National Geographic által forgalmazott rovargyűjtő valamit, ami édeskés illatot bocsájt ki, belemennek a rovarok, de nem pusztulnak el, hanem ki lehet őket belőle engedni a szabadba. Nem tudom, hogy ez vonzaná-e a kaszáspókokat.
2015. dec. 28. 19:48
 12/13 anonim ***** válasza:
Nincs alattatok pince? Nálunk onnan jöttek fel valószínűleg. Mert mióta a pincéből feljövő fűtéscsövek tövét hermetikusan letömítettem, azóta nincs egy se. Vagy legalábbis csak nagyon ritkán látok egyet-egyet. Azelőtt meg heti 10-et simán felporszívóztam, de következő hétre megint lett ugyan annyi.
2015. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nincs pincénk.
2015. dec. 28. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!