Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érdemes ilyen gázkazánt venni?

Érdemes ilyen gázkazánt venni?

Figyelt kérdés

Junkers OW 23-1 AE

Ez egy kombi, turbós készülék. Az ára alapján nagyon megérné. Érdemes megvenni? Mennyire megbízható típus? Elsősorban olyanoktól kérdezném akik értenek hozzá, vagy ilyen, esetleg hasonló kazánjuk van.

(Olyat légy szíves ne írjatok, hogy vegyek kondenzációs kazánt, mert az nálunk több okból nem megoldható!)

Köszönöm!


2010. márc. 6. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Zsidókat égetni tökéletes lesz.
2010. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A férjem szerint megéri.

/ Ő víz-gáz-fűtésszerelő mester /

2010. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak köszönöm!

(Az első nem értem mit akar mondani és egyáltalán hogy jön ez ide.)


Ha valakinek van még véleménye, írhat nyugodtan. :)

2010. márc. 6. 20:45
 4/9 anonim ***** válasza:
A kazánokhoz nem értek, de szerintem az alkatrészellátásra kérdez rá. Az egyik ismerősömék jártak így hogy a csodakazánjukba több hét után tudtak csak alkatrészt szerezni.
2010. márc. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

[link]

Olvasd el a lap alján a "vélemények a termékről"

Nekem Baxi kazánom van és bevált és olcsóbb is.

2010. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Már olvastam! Az volt az első, hogy a Google-ban rákerestem. De miután mást nem találtam róla, ezért kérdeztem.

Az egyik épületgépészeti áruházban most akcióban adják, ráadásul ott még van egy kis kedvezményünk is. Így 110e körül meg tudnánk venni ezt a kazánt. Szerintem ennyiért nagyon megérné.

A gyártó weboldalán azt hiszem 160-170eFt körül írták a tavalyi kiskereskedelmi listaárát.

2010. márc. 7. 14:52
 7/9 A kérdező kommentje:

Ennél olcsóbban nem valószínű hogy kapnék hasonló kazánt, akár Baxit se nagyon.


Az alkatrészellátásra rákérdezek. Köszönöm, ez hasznos ötlet!

Bár azért ez nem olyan ritka és "no name" márka, szóval remélem alkatrészt is árulnak hozzá. :)

2010. márc. 7. 14:56
 8/9 anonim válasza:

Ilyen áron szerintem megéri megvenni ne is gondolkodj rajta! A baxi drágább és junkers mégis csak junkers Nem is tudtam hogy lehet ilyen olcsón kapni. Előző voltam (aki a baxit ajánlotta).

Sok sikert hozzá!

2010. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Azt hiszem ezt fogom tenni.

140 most akciósan, de ha minden igaz annyiért meg tudom venni, mint amit fentebb írtam.

2010. márc. 9. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!