Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 4 szobát rendezünk be fizetőve...

4 szobát rendezünk be fizetővendégszolgálathoz. Nem tudjuk elönteni, hogy legyen e bennük franciaágy, vagy ne?

Figyelt kérdés
Nem akarunk vendéget veszíteni sem ezért sem azért.Hogy csináljuk?Lehetne úgy is ,hogy kettőt így, kettőt úgy,de az egész csak 8 fős,így minden vendég számít.Köszi a segítséget.

2015. júl. 31. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy, hogy van-e pl. a közelben gyógyfürdő, mert akkor nyugdíjasokra is lehet számítani. Nálunk pl. én anyukám és párom anyukája is egyedül él, és el szoktuk őket vinni gyógyfürdőzni, nekik ilyenkor különágyas szobát foglalunk, magunknak pedig franciaágyast. De maguktól is szoktak menni barátnőkkel ilyen helyekre. Szerintem legyenek olyan ágyak, amik összetolhatóak és össze lehet úgy kapcsolni őket, hogy ne csússzanak szét, láttam már ilyet szállodában.
2015. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hasznos vélemény
2015. júl. 31. 08:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok 3-4 csillagosban voltam.

Általában 2 összetolt ágy van, ha nem olyan viszonyban lévők alszanak együtt. Pl kollegák

Akkor szét lehet tolni, és középre berakni az éjjeli szekrényt.

Legyen konnektor a töltőknek. Manapság mindenki egy rahedli kütyüvel utazik, amit a szálláson tölt:

GPS, laptop, tablet, telefon, fényképező, stb

Legyen kölcsönözhető vasaló, vasalódeszkával.

2015. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet. Ha mindenképp szeretnétek franciaágyas szobát, max egyet, de abban is úgy, hogy ne egy matrac legyen az ágyban, mert ha az egyik mocorog, a másik felkelhet rá. Van olyan franciaágy, amibe két külön matrac rakható
2015. júl. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!