Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik élhetőbb? Hort, Galgahé...

Melyik élhetőbb? Hort, Galgahévíz, Szada, .

Figyelt kérdés
Szeretném a segítségeteket kérni, abban hogy Budapestről költöznénk a kis családommal vidékre .(egyenlőre még csak hárman ) keressük a számunkra legmegfelelőbb települést. Fontos hogy közbiztonság jó legyen, a közösség összetartó, egy óran belül elérhető legyen Budapest. Melyiket ajánljátok vagy esetleg mashol?

2015. aug. 13. 19:04
 1/3 anonim válasza:
63%
Én galgahévizen élek már 12 éve.Jó kis falu betörések , testi sértések nem szoktak lenni viszont az oktatás nagyon rossz ezért én egy picit távolabb ikladon járok iskolába.Kirándulóhelyek erdők , tavak vannak én is napi szintenjárok el. Gyakorlatilag minden közel van Budapest egy órára van. ( 5000 forint egy megyekártya azzal pedig kb 40 perc) 20 percnyire van gödöllő egy kisebb város , van rengeteg szórakozóhely , étterem és egy darab mozi. Szada még közelebb van Gödöllőhöz és Budapesthez de a közbiztonság nem olyan jó. Horton az egyik barátom lakott de ő szerinte nagyon jó hely, imádta.
2015. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek közül szerintem Szada a legjobb, de Galgahévíz se rossz... Hort az már kicsit messze van.
2016. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gkxy válasza:
Sziasztok, mostanság mi a helyzet Galgahévízen? Milyen a közbiztonság? Házat nézek ott, és szeretnék kicsit tájékozódni...Köszönöm! :)
2022. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!