Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten 8. kerületben az...

Budapesten 8. kerületben az Üllői út mellett Orczy-park, Ludovika tér, Nagyvárad tér és környékei milyen? Nagyon zűrös és veszélyes?

Figyelt kérdés
Valószínűleg ott fogok lakni... Leginkább személyes tapasztalatok érdekelnének, de bármi jöhet, csak igaz, valós információ legyen.

2015. aug. 15. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, Orczy park elég kemény hely sok nem idén barnulttal. Azért lehetne rosszabb is (legalább a szabad levegőn vagy).
2015. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Albérletnek elmegy. Lakást nem ott vennék. Zűrös környék, de vannak rosszabb helyek is. Elég gyakran látok arrafelé utcalányokat este. Egy éve folyamatosan keresztül megyek a Nagyvárad téren gyalog és a lepusztultságon , és a részegeken kívül semmi szokatlan. Sőt néha egy-egy kedves ember is jár arrafelé. Viccen kívül. A metró miatt ott nem kell félni. Az Orczy-parkban sokat edzettem a nyáron szintén késő délután-kora este (mikor, hogy volt időm) ott se szólt senki egy rossz szót sem, pedig lesüt rólam, hogy parás vagyok, ráadásul hófehér bőrrel eléggé kitűnök...

Ne beszéld be magadnak, hogy rossz környék, ne bámulj meg másokat és tarts be néhány alapszabályt,ami máshol is betartasz, ha problémás alakok vesznek körül. Szerintem nem lesz baj, ha megnyugtat és sokat jársz este haza egyedül akkor egy paprika/gáz spray jól jöhet,de én inkább rohannék ki az Üllői útra, ott mindig vannak emberek.

2015. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kolim lesz ott. Köszönöm a válaszokat. :)
2015. aug. 16. 12:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Ott dolgoztam régebben a környéken (Ludovika térnél), sötétedés után többször leszólítottak részeg alakok (igazán nem öltöztem prostinak, mint a lányok nyáron). Rengeteg prosti és strici van ott, persze nem napon barnultak. De bántani nem bántott senki. A Nagyvárad téri aluljárón át kell futni és kész, ne állj meg.
2015. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szabina_1991 ***** válasza:
57%
Szerintem nem para. A bátyám is ott lesz koleszos a rendészettudományin. Én nőként nem féltem arra, ahol az egyetem van nagyon szép... a parkban meg kb 3 napja voltam edzeni, semmi extra. Sok gyerek játszott ott a szüleivel, sőt napozók is voltak. Este alapból pesten semmilyen parkba nem megyek, mert nem megbízható egyik sem. De ne aggódj
2015. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es ne haragudj, nem kotekedni akarok, de a rendeszetisek nem ott lesznek elszallasolva. Köszönöm a valaszokat! :)
2015. aug. 16. 17:30
 7/8 Szabina_1991 ***** válasza:
Allomanyban lévő tűzoltó, uh de :D illetve ahelye is meg van mar ott, de én se kötekedni akarok :)
2015. aug. 17. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nem napon barnult az egész környék, Klinikák, Ludovika tér, Tömő utca, Nagyvárad tér stb.

Az orvosi kolesztól keletre van egy régi Ganz tisztviselőtelep, kertvárosias, a Rezső téri templom környéke. Az jó.

2015. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!