Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panel/társasház első emelet...

Panel/társasház első emelet lakói! Ti nyitva meritek nyáron hagyni éjjel az ablakot?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Első emelet azért már elég magasan van ahhoz, hogy oda bárki beléphessen! Inkább a földszinten lakók vannak bajban...
2010. márc. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira alacsonyan vannak az ablakok, akkor szereltess rá rácsokat, úgy már ki lehet nyitni nyáron...
2010. márc. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
miota valami elmebeteg a 2.ra bemászott a nyitott ablakon (pedig elég magasan van),azota rács,és zárt ablak...
2010. márc. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elsőn laktam még tavaly, és simán nyitva mertem hagyni. pedig nem laktam túl fényes környéken....
2010. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Másodikra? Grat neki...:D Ez amúgy nyugis környék, cigány és minden egyéb mentes. Most költöztem ide 1 hónapja.
2010. márc. 11. 12:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk redőny van, azt csíkosra szoktam hagyni, és úgy van nyitva az ablak. Régi faredőny, képtelenség zaj nélkül megmozdítani. Szóval ha valaki be akarna jönni rajta, rögtön felébrednénk rá.
2010. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12:09 hol van az a nyugis környék, mert akkor odaköltöznék :)
2010. márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagytétényben:)
2010. márc. 20. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!