Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valamilyen Módszert!?

Valamilyen Módszert!?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy pattanásos vagyok , szerencsére nem borzasztóan viszont ez is eléggé zavar és elveszi az önbizalmamat . 3 éve folyton azt hallom hogy pár hónap és kinövöd , kaptam rá krémeket ilyesmiket viszont látványos javulást nem vettem észre , tudna e valaki valamilyen módszert vagy valamilyen krémet mondani ?amivel segíthetek eltüntetni a pattanásokat ?

2015. aug. 28. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az akneroxid elég jó, csak testápolóval használd és mondjuk 2 naponta szünetelj vele, de az E, B komplex és a cink is sokat segít ha szeded ha nem vészes akkor én a helyedben a vitaminokat próbálnám amit írtam, A táplálék kiegészítős boltban kapsz jó áron E, B vitamint és cinket is.
2015. aug. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget , azt a krémet beszerzem . Viszont elötte használjak valami tisztítót vagy tonikot ? Ja és a vitaminok csak gyógyszer formájában vagy vízben oldható tabletta ként is jó lesz ?
2015. aug. 28. 00:32
 3/5 anonim ***** válasza:

A krémnek majd alaposan olvasd el a tájékoztatóját,

HA a pezsgőtablettára gondolsz akkor az felejtsd el az nem fog hatni :D

Én a biotechben vettem ezeket, az egyik lágykapszula a másik tabletta. Az e vitamin 2 hónapig elég a zink meg nagyon sokáig , mert csak negyedeket kell szedni és mondjuk 2 hetente szünetelj vele (én az első 2 hétben szedtem rendszeresen első pár nap fél tabletta utána negyed és vagy 2 hét után tartottam vagy 5 nap szünetet aztán mot csak néha néha veszem be )

2015. aug. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és a shop.builder vagy mi a címe a termékek alatt olvashatod más tapasztalatát is olvasgasd el, meg leírják hogy javasolt alkalmazni
2015. aug. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy hány éves vagy, és mennyi tejterméket fogyasztasz általában...
2015. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!