Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy 160x200-as ágymatracot...

Egy 160x200-as ágymatracot szeretnék elhozni Budapesttől Dunakeszi alsóra. Mivel a személyautóba nem fér, milyen lehetőségeim vannak, van olyan furarozó, aki vállal ilyen jellegű szállitást?

Figyelt kérdés
2015. aug. 28. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:

A fuvarozók többek között ezért vannak. Az más kérdés, hogy mennyibe kerül.

Pl:

[link]

2015. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vonóhorog van? Lehet olcsóbb egy utánfutót bérelni pár órára.

Tetőcsomagtartó?

Boltba veszed matracot? Ha igen, lehet van kiszállitás.

2015. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában egy matrac meglepően összenyomható. Ha boltban, újonnan veszed, eleve vákumcsomagolva van, simán befér személykocsiba.
2015. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem ujonnan vettem, egyik lakásból kellene elhozni, tehát nem vákumcsomagolt, igy nehéz összetekerni.

Nincs se vonóhorog, se tetőcsomagtartó.

A kérdésem arra irányult, hogy a fuvarozók, költöztetők vállalnak e ilyen egy darabos szállitást,és milyen autóval?

2015. aug. 29. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Vállalnak, még csomag szállítók is. Csak lehet többe kerülne mint a matrac.
2015. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én többször szállíttattam már különböző nagyobb tárgyakat tetőcsomagtartós taxival. Költöztető cégek is vállalnak ilyet, az árakat illetően körül kell nézni.
2016. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tavaly vettem 3 darab 80x200-as gyerekmatracot, és olcsóbb volt taxival hazavinni, mintha kértem volna a házhozszállítást. Egy kombiba befért a 3 matrac. Szerintem U alakban meghajlítva be lehet egy nagyobb kombiba tenni.
2016. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!