Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol laknátok/dolgoznátok az...

Hol laknátok/dolgoznátok az alábbiak közül? Lent

Figyelt kérdés

1. Megyeszékhely, multi, vevőkkel való kapcsolattartás, 200 nettó kafetériával, albérletben, egyedül lakni

2. Szintén megyeszékhely ( valamivel kisebb város, mint az előző), kisvállalkozás, fuvarszervezés, jóbaráttal együtt kell dolgozni, 150 nettó, minimálra bejelentve, szülőkkel lakni( feltételezzük, hogy jó a viszony a szülőkkel)



2015. szept. 15. 23:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
1.
2015. szept. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

1.


De ez miert kerdes? Eleve mar az sem vitaqtema szerintem hogy multi vs. kisvallalkozas, akkor is multihoz mennek ha ott keresnek netto 150et es a kisvallalkozasban 200at.

2015. szept. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Ez így hülyeség. Diplomásként nem mennék olyan helyre ahol nem annyira jelentenek be, mint amennyit kapok.

Stabil hazai vállalkozást preferálnám. Most az első szituációban vagyok, de minden szempontból elégedett lehetek.

2015. szept. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Azért azt vegyük figyelembe, hogy albérlet+rezsi majdnem egy 100as. Szóval 150 ezerért nem lehetne elmenni.
2015. szept. 16. 09:55
 5/34 A kérdező kommentje:
Amíg nincs albérlet addig be kellene járni, ami napi szinten 4 óra, és sajnos elé szűkösek az albérleti lehetőségek. Viszont gyorsan kell döntenem :S
2015. szept. 16. 10:04
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondold vegig hogy mi lesz 5 ev 10 ev, 15 ev mulva?


Milyen perspektivat kinal neked egy magyar kisvallalkozas, es milyet egy multiceg?

2015. szept. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Igen, ez igaz. Viszont a karrier számomra mindig másodlagos volt a személyes fejlődésemmel szemben. Szeretnék jól élni, ki nem, de se főnök, se beosztott alkat nem vagyok. Inkább egymagam szeretem tennia dolgom. A kisvállalkozásnál pont ez lenne, a hierarchia viszont a multik alapja.

Ráadásul elsősorban nő vagyok, és leginkább anyaként tudom elképzelni magam a jövőben, legalább 2 gyerekkel.

A szívem a kisvállalkozás felé, az eszem a multi felé húz. jajj :(

2015. szept. 16. 10:51
 8/34 anonim ***** válasza:
A lelkiismereted is másodlagos?
2015. szept. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de egy OKJs logisztikai ügyintézőként mindenki a főnököd lesz. Ha nem akarod, hogy parancsoljon neked senki, akkor menj most szülni, vagy alapíts most céget
2015. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Nem tudom honnan vetted, hogy OKJ-s logisztikai ügyintéző lennék. Diplomám van, közgazdász szakon végeztem. Viszont egy percig se dolgoztam a szakmámban. Kellett a pénz, és nem csak magamat, de a szeretteimet is támogatni kellett. ( ezt nem panaszként mondom). Szóval suli után 5 évig külföldön dolgoztam, mindenféle vendéglátós munkát Ausztriában. Arra volt jó, hogy a hiteleket visszafizessük és egy kis minimális tartalékot képezzek.

Szóval a szakmám szerintem már eléggé elévült, most lesz 6 év januárban, hogy végeztem.

Szülni csak úgy nem akarok, ahhoz előbb olyan férfi is kell, akinek szülök. Csak úgy a vakvilágba nem.

Gondolkodom, hogy vissza kellene menni, de ez sem perspektíva.

2015. szept. 16. 14:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!