Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A helyemben Pesten laknátok...

A helyemben Pesten laknátok vagy vidéken? Egyszerűen nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés

Pesten utálom, hogy szmog, dugó, rengeteg cigány/csöves/román koldus van. Viszont nagyon jók a lehetőségek ismerkedés, kikapcsolódás, buli terén. Amik nekem fontosak.

Vidéken ugye minden ezeknek az ellentéte.

A döntésemet nehezíti, hogy nyáron, viszont mindig Siófokra járunk bulizni (10km-re lakok innen). Tehát akkor minden hétvégén le kéne utaznom.

Munkám lenne mindegyik városban, Pesten kb. 1,5X-es fizetéssel.

Hogy döntenétek?


2014. ápr. 8. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Pest
2014. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
46%
Vidék ezerszer jobb hely. Vidéki vagyok hétköznap bp-n vagyok koliban. VIDÉK! 21/F
2014. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Helyetted nwm donthetunk


De pesten hol akarsz lakni? Emeletes házban vagy kertesben? Meg melyik keruletben mert az se mindegy

2014. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Azt döntsd el hogy mi a fontosabb, a bulizás, vagy hogy legyen normális munkahelyed, esetleg a családod, barátaid közelében akarsz -e élni.

Valamit fel kell adnod.

2014. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
31%
ja meg pesten kb az árak is sokszorosa....meg az emberek sznobok!akkor inkább vidék,vagy nyugat európa!
2014. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
83%
Vidékre szavazok. Tavaly a belvárosban éltem és utáltam, fújj undorító az egész. Előtte vidéken laktam, előtte szintén a fővárosban. Most külföldön élek egy kisvárosban, de ezt is nagynak találom.
2014. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden szempontból vidék. Pesten nem élnék soha többet pedig oda születtem és 22 éves koromig ott is éltem.
2014. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
12%
Takarodj vidékre,Pest a cigányoké.
2014. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
61%

Neked a falu való.

Különben hülyeség amiket írsz.

A romák mindenhol ugyanolyan százalákban vannak (vidék-pest) 15-20%

Buli terén meg kevesebb esélyed van Pesten,mert ezerszer többől választhatnak az ellenkező nemből és valószinüleg nem téged.

Viszont egyéjszakás kaland több van ,ha ez neked fontos.

Én pesten születtem és élek 30 éve ,de nemigen találkozom román koldussal.A magyarok a csövesek is.Vidéket nem ismerem,de egyértelmüen látszik ,hogy neked az való.Tyúk,kakas ,disznó és a parasztok.

2014. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!