Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi használ bolha ellen? A...

Mi használ bolha ellen? A legtutibb módszerek érdekelnének!

Figyelt kérdés
Az anyósoméknál bolha van. De mindenütt. Egy este 10 új csípéssel ébredek fel, múltkor már strandra se tudtam menni, egész nap ég és viszket van hogy nem tudom megállni se és sebesre vakargatom, egyszóval rémálom az egész, de a párom szeret itt lenni. Mivel csak engem csípnek a családban, így az anyósomék lesz*rják, nem foglalkoznak a panaszommal. Nem létezik valami tuti módszer, hogy ha a házból nem is lehet kiírtani - az apósom állatokkal dolgozik így valószínű ő hozza be rendszeresen, szóval van bolha utánpótlás -de legalább tőlem távol maradjanak? Nem létezik oylan kence, vagy spray, amit emberre is lehet fújni, mint a szúnyog és kullancs riasztók, csak bolhára? Párommal ezt nem nagyon tudom megbeszélni, mivel ő is látja hogy csak engem csípnek nem foglalkozik szintén velem ezért gondoltam hogy akkor "magam" veszem fel a harcot, van e valami megoldás azon kívül hogy távol maradok az anyós házától?

2015. szept. 16. 18:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Az okoskodók előtt lepasszolva a labdát kiegészítésként: biztos hogy bolháról van szó, nem egyet fogtam már meg magamon meg az ágyban is ahol alszunk,d e a szőnyegek is tele vannak velük.
2015. szept. 16. 18:13
 2/3 anonim ***** válasza:

patikában biztos tudsz olyan krémet/sprya-t venni, amit bőrre is lehet fújni.


a Rossmannban van olyan spray, amit a fal tövébe kell fújni, vagy szekrények, ágy lábához. Ki van emelve, h ne emberre és ne állatra, hanem fújd körbe vele a szobát.

3-4 éve vettem, hatásos volt,e gy ezres körül volt az ára, szerintem azóta se lehet sokkal több. Az állateledelek mellett van.

2015. szept. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A fing mert attól magukba roskadnak.
2015. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!