Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » S. O. S! Segítséég! Nem...

S. O. S! Segítséég! Nem találom az iataimat! Hol keressem még?

Figyelt kérdés
Sziasztok Nóri vagyok 12 éves. Pénteken Szarvason jártam és vittem az irataimat, majd szombaton mikor hazaértem kipakoltam a táskámat és a fiókomba tettem az iratokat. Ma pedig kinyitottam a fiókot. NEM VOLT OTT! Mintha magától eltűnt volna! A szüleim iszonyatosan mérgesek rám! Mit tegyek? Már mindent átnéztem a lakásban és sehol sem találom! Pedig a fiókban volt. Szerintetek?

#Segíítség!
2015. szept. 21. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Biztosan ott van valahol a lakásban.

Nincs kis tesód, aki esetleg kivehette?

Nézzetek át mindent alaposan. Meglesz!

2015. szept. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Van kistesóm.6 éves. Igazából gondoltam rá hogy ő volt de nincs az ő cuccai között és azt mondta h nemő volt!Remélem meg lesz! Köszi
2015. szept. 21. 12:12
 3/15 anonim válasza:
Nem hagytad Szarvason? Biztosan a fiókba tetted,miután hazaértél?
2015. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
100000000000000000000000000000000000000000% hogy hazahoztam és a fiókba tettem! :/
2015. szept. 21. 12:18
 5/15 anonim ***** válasza:

Vedd ki a fiókot és nézd meg nem szorult-e fölé!

Aztán az egész fiókot pakold ki!

2015. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ugy emlékszel mintha odatetted volna😞 de sajnos szerintem elhagytad.


Ha a fiókokodba tetted volna akkor ott lenne.

Ha tesod vette bolna ki biztosan eszre vette volna valaki a családba hogy mivel jatszik.

Sajnos az ember sok Mindenre nem jol emlékszik es váltig állítjuk hogy mar pedig oda tettem..

2015. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ki kell húzni a fiókot, mert be tud esni mögé, múltkor nekem is beesett és 3 fiókkal alatta volt.
2015. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mi honnan tudjuk, hogy te hol keresd az irataidat!?


Nézz meg mindent még egyszer, és ha nem találod, akkor hívd fel azt, akinél Szarvason voltál, nem maradtak-e ott véletlenül.


Ha ez sem válik be, akkor kénytelen vagy bejelenteni az elvesztésüket, és pótolni őket.


Ez bárkivel előfordulhat, nem értem, erre miért mérgesek a szüleid.

2015. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is kedves Nóri, egy jó tanács a későbbiekre: a teljes, valódi nevünket nyilvános fórumra SOHA nem írjuk ki! A regisztrációhoz sem azt az e-mail címünket használjuk, ami pl közösségi oldalakhoz van megadva, hanem egy teljesen másikat, amit levelezésre nem is használunk, csak ilyen regisztrációkra.

Főleg nem szabad hozzáírnod az életkorodat, nehogy eflcsillanjon pár pedopap szeme.

Nevezz(etek) paranoiásnak, de sok a hülye, egy-két ilyen alapszabály betartásával pedig el lehet őket kerülni.


A lentebbi fiókokat is nézd meg, szedd ki az összeset a helyéből, ahogyan írták, lehet becsúszott a fiókok mögé a cucc.

2015. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Először is tényleg nézd meg, hogy nem csúszott-e be a fiók mögé. Másodszor a kistesód még nem tudja, mi az, hogy irat, ezért a személyidet is kb. úgy kezeli, mint egy lapot a kártyagyűjteményéből. Ennek függvényében nyugodtan keresd olyan helyen, ahová te az életben nem tetted volna. Pl. játéktároló dobozban, kanapé mögött, elrejtve a könyvek között ...stb. Amikor a fiam legutóbb megtalálta a tárcámat, a taj kártyám a fotel alól került elő, a személyim meg be volt csúszva a kanapé egy résébe.

Mondjuk nem lepődtem meg rajta, kb. tudtam hol keressem, mikor megláttam a kipakolt táskámat.

2015. szept. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!