Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet megjavítani a...

Hogy lehet megjavítani a mágnestáblát?

Figyelt kérdés
Szóval, eddig minden jó volt, sima szivaccsal lelehetett törölni a filcet, de a kifogyó filcek elkezdtek rászáradni és nem jöttek le. Fújtam rá zsíroldót majd ablaktisztítót, de azóta szárazra töröltem és egyik filcet se tudom letörölni a szivaccsal. Vettem új szivacsot, azzal se, vettem Luxor nanotechnológiás táblatisztítót, az leszedi, de utána h újra át törlöm és írok rá, a sima szivacs megint nem viszi, csak ha fújok rá ebből. Ezután tényleg már csak ilyen sprayyal jön le? Vagy helyre lehet hozni? Vagy vegyek új filcet? Hogy hozható ez helyre? :(

2015. szept. 24. 16:45
 1/1 hellsing71 ***** válasza:

Csak egy tipp: próbáld meg autó-polírozószerrel áttörölni a táblát, a leírása szerint. Lehet, hogy a törléstől érdesebb lett a felülete, ami megtartja a festéket, a sima szivacs ezért nem szedi le, a tisztítószer viszont oldja.


Kíváncsi vagyok, hogy működik-e :)

2015. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!