Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A lakásbiztosítók általában...

A lakásbiztosítók általában mennyi idő alatt küldik ki az itthon történt kár javíttatásának összegét?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem beázásom volt kétszer, egy héten belül fizettek.
2015. okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. okt. 10. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad, nálad milyen káresemény történt, de jó tudni, hogy ugyan be lehet jelenteni telefonon is, akkor látatlanba felajánlanak egy összeget, ami elég vékonyka. Nekem 12 ezret adtak így első nekifutásra. Mivel ezután tovább terjedt az ázás, végül kihívtam őket személyesen, így adtak még plusz 45 ezret (!!). Napokon belül utalták. Szerencse, hogy akkor nem javíttattam ki, mert egy év múlva újra, ugyanott beáztam, akkor is kaptam rá kb. 50 ezret, és végül én álltam neki megcsinálni. Az anyagköltség így nem volt több 10 ezer körüli összegnél (festék, glett, ecsetek és csiszolóvásznak)...
2015. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Betört az egyik ajtó üvege.

Ázás nálunk is volt (bár már jó régen), kétszer, először 25e forintot kaptunk, majd másodjára sikerült megoldaniuk a szakiknak a beázás okát és pénz helyett kifestettek nálunk (panelház).

2015. okt. 11. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!