Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tesco Online bevásárlásnál...

Tesco Online bevásárlásnál szoktatok borravalót adni?

Figyelt kérdés
Csak érdekel ki mit gondol róla, asszonykám szerint felesleges, ez a munkája (lifttel hozza fel a panelba a cuccot), de én szoktam adni egy 500-ast (15-25e ft-ért vásárolunk, és mivel nincs kocsi, tök jó hogy víz, tej stb. amik nehezek azok is megvannak cipelés nélkül). Ki hogy van ezzel?

2015. okt. 25. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lifttel hozta nem adtam, de mióta 3-on lakunk és nincs lift azóta adunk, több fordulóra hozza fel a cuccost, mert mi is rendelünk zsugor vizeket, mosószert, tejet, gyümilevet.
2015. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én mindig szoktam adni borravalót, de csak annak aki valóban megérdemli.

pl mikor rendelek kaját, akkor 10%-ot szoktam adni a pizzásnak, kb 150-200ft.

elég sokat szoktam futárral csomagot feladni, és már évek óta ugyan az a futár csaj jár hozzám, neki is mindig adok 200ft borravalót, cserébe már az érkezése előtt fél órával szokott telefonálni, vagy ha nem veszem fel akkor ír egy sms-t.

de volt olyan is, hogy én írtam neki sms-t, hogy nem leszek otthon, és postaládában hagytam a pénzt (olyankor 400 forintot szoktam neki adni) meg a csomagot, simán meg szokta oldani.

de ők pl megérdemlik a jattot, és sokkal normálisabban állnak a dolgokhoz, hogy tudják én is normálisan kezelem őket.

2015. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig adok 200-300 Ft-ot.
2015. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én akkor adok az ilyeneknek, ha nehezet hoz csórikám. Oké, hogy ez a dolga, de mikor felmászik valami naggyal, vagy többször fordul, akkor midnig szoktam adni. Amúgy nem, pl. pizzafutárnak vagy akármilyen futárnak sem. Nehéznél kapnak a fáradozásaikért, de amúgy meg az "ez a dolga kategória".
2016. febr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!