Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni az olyan...

Fordi kérdése:

Mit lehet kezdeni az olyan otthoni tárgyakkal, amik nem szemetek, nem is lehet őket eladni, de nem akarom otthon tartani őket?

Figyelt kérdés
Pl.: széktámla, törött fakard, 10.-es fizikakönyv...
2015. okt. 25. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lomtalanításkor ki vele...
2015. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krek87 ***** válasza:
100%
Tüzeld el ha elég.:)
2015. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még mások által használható, akkor ajánlom a szivesseg.net oldalt. Én több feleslegessé vált cuccomon ott adtam túl.
2015. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:

Széktámla: ha biztos nem fog visszakerülni a székére vagy meg sincs a szék akkor kacat. Ezek egyedi méretekkel készülnek + stílus, szinte kizárt hogy passzolna másik székre és még menne is hozzá. Szóval ez kacat. Ha a faanyagát fel tudjátok használni max ennyi. Törött fakardot nem javítanám, bár néha lehet, általában olcsóbb és jobb lenne pár lécből újat csinálni. Itt is max a faanyag ha használható. Fizikakönyv az vagy tanulónak, de neki biztos van. Inkább kérdezz meg iskolát a könyvtárukba jól jön. Iskolákban van könyvtár.


Én pl faanyagot jól fel tudok használni, akár fa pótlásokhoz ha kell stb nem részletezem. De egy íves széktámlával én se tudnák mit kezdeni.

2015. okt. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még hasznàlható dolgokat (könyv, ruha, jàték, bútor, stb.) elajándékozni rászorulóknak, pl. Gyermekalapítványoknak.
2015. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!