Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Persil...

Mi a véleményetek a Persil mosógélekről? Jobb-e, mint egy olcsóbb mosógél?

Figyelt kérdés

2015. nov. 3. 22:56
 1/4 anonim válasza:
Nem vennék mást ,még ha fizetnének akkor sem.
2015. nov. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem szeretem sem az illatát sem a mosóhatását.Ha Persillel mosok a ruhák elég kemények lesznek hiába használok jó minőségű öblítőt.De volt vele nemrég még egy rossz tapasztalatom,ha van a ruhán valamilyen folt akkor én mosás előtt egy nappal öntök rá folyékony mosószert.Másnap kimostam a ruhákat és nem csak ,hogy a folt maradt meg,de még a ruha színét is fakította.Ez az Arielnél még soha nem fordult elő.Úgyhogy soha többet Persil gél!Szerintem még a Tomi is jobb választás a Persilnél.Én általában Arielt vagy Tomit használok.
2015. nov. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Próbáld ki a "baba" változatot. Nekem soha nem volt ehhez hasonló problémám. Az Ariel nem hozza ki a foltokat a kisfiam ruhájából.
2015. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább próbáld ki a Frosch mosószereit! Természetes illatúak, természetes tisztító anyagot tartalmaznak és lebomlók. Lehetőleg ne a DM-ben, vásárold, hanem (ha Bp.-i vagy) az Asia Centerben, vagy Sárkány Centerben, ott ugyanis német kiszerelésben megkapod féláron. Mielőtt bárki huhogna: eredeti.
2015. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!