Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mosógél kupakját betehetem a...

Mosógél kupakját betehetem a (40Celsiusfok-os) mosáshoz?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel a kérdést, mivel nincs külön mérce, amit mosáshoz berakhatnék.

S mivel 40Cfok se hideg már... Elgondolkodtam, hogy megrongálódhat-e mosásnál. Leginkább a ruhák miatt aggódom.


A másik kérdés: Hol tudok venni mosóporhoz adagoló "poharat"?

Amit ugyan úgy a mosógép dobjába tehetnék.

Ez olyan Lutri féle, hogy kapok-e a mosógélhez és/vagy mosóporhoz adagoló poharat.


(Kapszulás mosógélt kipróbáltam. Nem vállt be. [Persil]

Másik fajta mosógél kapszulát nem próbáltam.)



#mosógép #mosás #mosógél #adagoló pohár
2015. febr. 27. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze nem fog megolvadni.
2015. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak gondolj bele,a kávé,amit olcsóbb helyeken kapsz,50~60 fokos...és egy pár tized mm-s műanyag pohárban adják.

Mi a baj a kapszulával?

2015. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A Kapszulás azért nem vált be mert, a ruhákból nem vitte ki a foltot.


Tegnap a fehéreket mostam 40fokon (Persil) mosóporral. Hófehér ruhákat vettem ki a mosógépből. :)


Hamarosan a színes ruhákat veszem szemügyre. ;) Remélem átmegy a teszten a gél! :)


A kapszulás mosógélt itthon vettem, míg a mosógélt és a mosóport Ausztriában.

Hmm...

2015. febr. 27. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Beteheted.
2015. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

40 fok az kézmeleg víz, nem is nagyon gyártanak olyan műanyagot, amelyik 40 foknál elolvadna. Legfeljebb speciális célból, speciális helyre.

A mosókupakokat nyugodtan használhatod még 90 fokos mosásnál is, a mosószergyártók már felkészítették a műanyagok összetételét ilyen hőmérsékletre is.

2015. febr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Foltos ruhát nem 40 fokon tisztítok. Vagy legalább használok folt tisztító szappant előtte. Vanish, vagy egyéb.
2015. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet használni a kupakot. Igen, sajnos a "kínaiban" vett mosószerek és a "máshol" vett mosószerek között is sajnos van különbség. hmm:) Ha teheted, vedd Ausztriában a többi mosószert is
2015. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!