Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vannak otthon elvegezheto...

Vannak otthon elvegezheto diakmunkak? Ha igen, milyen fajtak es hol tudnek szerezni?

Figyelt kérdés
Sajnos a csaladom eleg valsagos helyzetbe kerult es mar szinte faj latni ahogy a szuleim kikeszulnek a sok munkatol, es szeretnek nekik segiteni valami kis penzzel. 16eves vagyok es tolmacsnak keszulok, remenykedem hatha van esetleg ilyen fordito jellegu munka.

2015. nov. 4. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen nyelvet beszélsz és milyen szinten?
2015. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Neked most egy munkád van: tanulni.

Ezzel tudsz igazán segíteni.

Persze otthon a háztartásban segíthetsz (sőt), de külön munka tuti a tanulás rovására menne, az meg az egész életedre.

2015. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Angolt es nemetet beszelek, ezek kozul az angol meg felsofoku szinten a nemet eleg alap.

#2 igen, tisztaban vagyok vele,es itthon is segitek amoben tudok, de a tanulas rovasara biztos nem menne.

2015. nov. 4. 18:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Megy* es segitek* bocsanat :D
2015. nov. 4. 18:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor az angol felsőfokúval már talán tudnál valamit kezdeni: és sajnos nem tudok ilyen oldalt, de majd biztos jön más segíteni ebben.
2015. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom :)
2015. nov. 4. 19:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nyelvből jól vagy akkor korrepetálhatsz kis iskolásokat. Meggazdagodni nem lehet belőle, de azzal is lehet keresni egy keveset.


Fordítói munkához vagy komoly nyelvtudás és azt igazoló papírok kellenek vagy pedig hatalmas protekció.


Plusz eleve megvagy lőve azzal, hogy kiskorú vagy ráadásul végzettség nélkül.

2015. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm, aki interneten keresztül dolgozott fordítással és itt is belinkeltek már olyan oldalt, ahol lehet angol szöveget fordítani - csak sajnos nem emlékszem a kérdésre. Ezért írtam, hogy talán majd jönnek mások segíteni. Bár az igaz, hogy arra tényleg nem gondoltam: lehet, a 16 éves kor akadály...
2015. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!