Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen Kistarcsán lakni?

Milyen Kistarcsán lakni?

Figyelt kérdés
Mennyire jól ellátott a város, milyenek az emberek, mely környéket lehet ajánlani, melyiket kevésbé?
2008. szept. 12. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

van egy db match bolt, ami egy drága és lepra hely. ezen kivül vannak még kisboltok, amik olyanok, mint minden kisbolt. De 1 hévmegállóra, vagy 15 perc sétára van az Auchan, másik irányban Lidl és Profi, szóval szerintem jól ellátott.

Háziorvost nem tudom, mert nekem máshol van, a fogászat nem túl bizalomgerjesztő. Közelben kórház, van uszoda, ovoda, iskola. Csendes.

Ha pesten dolgozol, akkor a havi kegészítő bérlet a hévre, a pastin felül 5000 fabatka.

Közlekedés 23 után csak gyalog, vagy autóval.

Van egy nagyon jó étterem, 3-4 nappal előre kell foglalni, különben nem biztos, hogy bejutsz, viszon még olcsó is. (kétszemélyes, többfogásos valentinnapi vacsit betakarta mindennel együtt 10e)


mit szeretnél még tudni?

2008. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2008. szept. 12. 17:23
 3/6 anonim válasza:

Ma már elégé ellátott van ott minden ami egy városba kell

3 hév megáló,1 BKV busz megáló,2 volán busz megálló,kórház,kocsmák,pékek kisboltok,külömböző üzletek,nyílt egy piac is!

Egyfolytában újítanak valamit,tél kivételével sok rendezvényt szoktak szervezni!

Én zsófia ligeti részét nem ajánlom arra felel mindig feltűnik valami putris cigány!

2011. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kistarcsa rulez!
2011. ápr. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem nagyon zavarnak, hogy a főúttól déli részen olyan keskenyek az utak, hogy nem lehet rajta normálisan közlekedni, illetve nincsenek járdák, ahol kisgyerekkel neki lehetne indulni sétálni.


Amúgy van Auchan (csömöri, de nagyon közel) a bevásárláshoz.


A postán mindig szívok, mert nem vesznek emberszámba, hiába állok az ablaknál, megvárakoztatnak, meg egy ÁFÁ-s számlát adni is problémát okoz sokszor. Ezért a kerepesi postára szoktam járni, hacsak nem ajánlott levél jön.


A Szekerespark megnyitása óta péntek esténként vannak bulik, koncertek is.


Némely hétvégén (a nem téli időszakban), idehallatszik a Hungaroringről az autók vagy motorok hangja.

2011. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 addamsson válasza:
A fontos kerdes az, hogy vannak-e ciganyok es ha vannak, akkor mennyire szegregaltak (es hol vannak) a varos tobbi reszehez kepest?
2017. márc. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!