Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az ajtófélfa tövébe jönnek...

Az ajtófélfa tövébe jönnek fel a hangyák a szobába, az utóbbi 2 hétbe. Ma több volt mint eddig, és mind el is van pusztulva. Nem tudom miért, mert nincs semmi ételmaradék se egyébb. Mit csináljak ellenük? A fahéj nem vált be.

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:

illóolaj? levendula, citrom.

Éhenhaltak? vagy mi történt velük? :)

2010. márc. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szódabikarbóóóóna :) Nálam bevált. megfogod, felszórod, egy nap múlva felporszívózod :D Addig a gyereket megkötöd, lehetőleg ne nyalja fel, bár sok baja nem lesz tőle :P
2010. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi,kipróbálom.nem tudom,miért halnak meg,egy ideig a szék mögött jöttek fel,de csak éjjel,nappal soha nem látom őket,és reggel már döglöttek voltak.

Minek is jönnek be nem értem...

2010. márc. 20. 15:16
 4/5 anonim válasza:
Jaj,ne is mondd!2 hete küszködök velük és olyan érdekes,h. felmosok és kézzel is sikálok minden nap 4-5* Flóraszepttel és utána mindig kijönnek.....Nincs kajamaradék(mivel mindig mosok) és mégis...kezd elegem lenni.Próbáltam sütőport,szódabikarbónat,el is pusztultak tőle,de amíg nem,addig össze-vissza mászkáltak és az még rosszabb volt.2 gyerek van,nem rakhatok ki minden sarokba akármit.
2010. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem 1 babám van,őt nem érdekli,de azért vegyszert nem szeretnék..kipróbáltam a szódabikarbónát..,de ma reggel ugyanúgy vannak..de mire jönnek,másznak fel a fán,pedig azt is letöröltem,nehogy valami rá legyen öntve..de mégis rajta másznak...
2010. márc. 22. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!