Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A lakásban furcsa szúrós szag...

A lakásban furcsa szúrós szag van. Mikor elmegyünk itthonról és napok után hazaérünk akkor érezzük igazán. Nem tudok rájönni mi az és mitől lehet? Penész nincs dohosnak nem dohos a lakás, és nem is olyan a szag nem is tudom igazán mihez hasonlítani.

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem romlott meg valami? Mondjuk tojás?

Nézzetek szét a bútorok alatt, mögött főleg ha van valami háziállat. Az enyém a kenyeret hordta be mindig a hűtő mögé

2015. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nincs háziállatunk és rendszeresen takaritok húzom ki a butorokat.ezért is nem értjük.egyszerüen még csak hasonlitani sem tudom ezt a szagot semmihez.már gondoltam arra,hogy a kisszobában a laminált parketta alatti szigetelő folia van berohadva.
2015. nov. 22. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Új bútor, új (nem fa) padlózat és hasonló van a lakásban ? Sajnos a nem fából készült elemek és berendezési tárgyakból folyamatosan párolog el a gyártás során alkalmazott sokféle vegyianyag (formaldehid, műanyag lágyítók és stabilizátorok, amelyeknek "szaga" van.
2015. nov. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nincsen új butorunk. :(
2015. nov. 22. 16:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Valamelyik lámpába nem tettél vadiúj szuper izzót? Ezek eleinte furcsa szagúak.
2015. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem is nálatok, hanem valamelyik szomszédtól jön át.
2015. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valaki sósavazta vagy hipózta a wc-jét a szomszédban.
2015. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kerdezö,


en is a burkolatokra tippelnek.

Ha, az esztrich nem szaradt ki elegge es minjart (nedvesen) burkoltak, akkor a burkolat, a laminalt parketta alatt élet van.

peneszedhet.


Az is lehet, hogy maga a laminalt parketta a ludas, ... vm. vegyszerrel gyartottak, ami az egeszsegre karos.

2015. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a saját testszagodat érzed.

Amikor ott vagy hosszabb időre akkor azért nem érzed mert megszokod.

Ez vagy TEEEE! :)

2023. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!