Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha egész este és éjjel fel...

Ha egész este és éjjel fel van kapcsolva a lámpa miközben alszok, hosszabb távon nem lesz ettől baja?

Figyelt kérdés
Nagyobb fényben jobban érzem magam a szobámban, egy nagyobb fényű lámpa ha fel van kapcsolva nekem az úgy pont jó aludni. De hosszabb távon nem lehet ebből baja a lámpának, pl. hogy kivágja az égőt vagy kigyullad? Ha ilyen sokszor, sokáig fel van kapcsolva.
2015. nov. 27. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél bele energiatakarékos égőt. Azok szeretik a hosszan tartó használati időt.
2015. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Inkább neked lehet, mert az ember tobozmirigyének szüksége van sötétségre is a megfelelő ritmusú hormontermeléshez.
2015. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, neked nem egészséges, mert egyfajta készültségben tartja a szervezetet az erős fény.
2015. nov. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem egészséges fényben aludni.
2015. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én valahogy jobban szeretek világosban aludni, amióta az eszemet tudom, ennek 35 éve, mindig sólámpa mellett aludtam, de komolyabb bajom nem lett tőle, viszont teljesen depis lennék, ha sötétben kéne aludnom. Én ilyen vagyok. A lámpának nem lesz baja, hiszen nem nonstop megy, gondolom én.
2016. aug. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 David82 ***** válasza:
Nem lesz baja a lámpának. Én is sólámpa fényénél alszom, mert nem szeretem a sötétséget. A sötétben még most is rosszat álmodok, volt, hogy arra ébredtem fel, hogy azt hittem, felrobban a gázkazán a fürdőszobában. Vagy volt, amikor macskával álmodtam, amibe gonosz szellem költözött, és bajt hozott. De volt olyan is, amikor éjjel három órakor felriadtam, és azt hittem, hogy meghaltam és a pokolba kerültem, azért van olyan sötét. Ennyit a sötétségben alvásról. Engem ne terrorizáljanak ilyen gonosz szellemek. Mert sötétben ki van szolgáltatva az ember nekik.
2017. jan. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!