Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mekkorák a 4+1 fokos (+1...

Mekkorák a 4+1 fokos (+1 alatt a tetején lévő nagyobb részt értem) háztartási létrák, kb milyen magasan van a legfelső fellépőrész, és mekkora magasan foglalnak helyet, mekkora tárolómagasság kell egy ilyennek összecsukva?

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 11:53
 1/4 anonim válasza:

Ilyenre gondolsz?


[link]

2015. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hasonlóra gondolok, de nem tudom, mennyire egységes ez a méret. A családban van egy 3+1 fokos, de az megvan már nagyon régóta, nem tudom, hol vette a család, viszont én azzal nem érem fel a legmagasabb helyeket, ott sem, ahova költözök, 1 fokkal magasabbra gondoltam, néztem ezt is a webshopban, de ez meg magas a belmagassághoz, máshol meg nem mindenhol van így szépen levezetve a méretezés.
2015. dec. 2. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a létrák méreténél csak egy tól-ig határt ad meg a szabvány, azaz vannak különbségek. Bár nem hinném, hogy annyira zavarna téged, ha 3 centivel magasabb vagy alacsonyabb a létrád.

Megméred, hogy hány cm-re van a meglévő létrád két foka egymástól, hozzáadod a teljes mérethez, és megkapod az egy fokkal magasabb létra méretét.

2015. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végülis ki tudtuk próbálni a meglévő létrát, úgyhogy megvan, hogy milyen magasság-tartományban keresgélek. Köszönöm a válaszokat. :-) Majd szétnézek alaposan, mi a kínálat, viszek mérőszalagot is, legyen, ha nem lenne rendesen kiírva.
2015. dec. 7. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!