Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet beszerezni egy...

Hogyan lehet beszerezni egy green screen-t?

Figyelt kérdés
Elmentem több írószerboltba, ahol mondtam az eladósnak, hogy keresnék egy ilyet, de nem nagyon tudták, hogy miről van szó. Voltak ott ilyen kartonok, de nem tudom, hogy az a megfelelő árnyalat-e. Tescoba árulnak ilyet, vagy melyik boltba lehet venni? Valami nagyobb fajta kéne, de csak annyira, hogy mondjuk a felsőtestem beleférjen, ilyen 1x1 m-es kb.

2015. dec. 9. 15:45
 1/3 anonim válasza:
rendelj ebayről
2015. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehetőleg vásárlással szeretném elintézni (ceglédi vagyok)
2015. dec. 9. 17:15
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én pont a Ceglédi Tescóban vettem hozzá sima zöld takarót. 180x200cm. :) Egyébként az Alexandra mellett bent a boltban nem árulnak ruha anyagot? Vagy ott csak szőnyeg van? Ne azt mond, hogy Green Screen-hez kell, hanem hogy fotózáshoz. Ne sötét zöld/kék anyagot vegyél. Minél világosabb annál jobb.
2016. jan. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!