Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kérdésem azokhoz szól, akik...

Kérdésem azokhoz szól, akik nem szülővárosukban/szülőfalujukban élnek: Mikor költöztetek a jelenlegi lakhelyetekre? Ugyanolyan otthonnak érzitek, mint azt a települést, ahol gyerekkorotokat töltöttétek és ahol felnőttetek?

Figyelt kérdés

#település #otthon érzitek
2015. aug. 7. 13:46
 1/3 anonim válasza:
5 éve költöztem vidékről városba.Elejében nagyon honvágyam volt,de ennyi idő után megszoktam már.Mondjuk kertesházból panelba jöttem,itt a szomszédok is zárkózottabbak annyiból rossz kicsit.Remélem egyszer lesz még lehetőségem kertesben lakni de most ez van.Szerintem bele lehet azért jönni és később otthon érzi magát az ember ha lesz pl családja,barátokat ismerősöket szerez.
2015. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetemre mentünk Pestre, és ottmaradtunk. Nem lett volna szabad, hiába volt sok régi barát is és tényleg lettek újak is.

Nem éreztük olyan otthonnak, de amikor arra gondoltunk, hogy hazamannénk, ott se vártak örömmel. még a család sem.

Valahogy, ha elmegy az ember, kilóg mindenhonnan, nem jó.

És még a gyerekkori környezetet is lebontották, eltűnt, egy ronda panel van a helyén.

2015. aug. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(
2015. aug. 21. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!