Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szálas vagy sima mop, téglalap...

Szálas vagy sima mop, téglalap felmosó a jobb?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


2015. aug. 10. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

a téglalap moppal könnyebb mosni és egy-egy pontot sikálni. viszont a kicsavarása, munka közbeni kimosása a hozzávaló vödröket és kicsavarót igényli, ami sok helyet foglal munka közben, és tárolásnál. nagyobb területekhez jobb inkább.

a hagyományos kör alakú moppal jobban el lehet férni, gyorsabb kezelni és kis helyen elfér, kevésbé macerás vele a munka.

otthonra én a szokványos kör moppra szavazok

2015. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Téglalap alakú. Miért lenne nehezebb tárolni meg használni? Ugyanúgy belenyomom a vödör "rekeszébe", ugyanúgy "húzogatom" a padlón, a vödröt ugyanúgy elteszem a szekrénybe és száradás utána a felmosót is. Nem kell neki nagyobb hely, mint a simának, a feje "lecsuklik" így kis helyet foglal.

Én otthonra kizárólag a téglalap alakút használom, mert azzal lehet a legszebben, legjobban csíkmentes felmosni.

Munkahelyen van szálas, ott olyan durvább kő van, arra pont jó, de egy szebb felületre már nem. És a szálas nekem mindig túl vizes is ahhoz, hogy kényesebb felületen használjam.

2015. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!