Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy tüntessem el a kellemetle...

Hogy tüntessem el a kellemetlen szagot az autombol?

Figyelt kérdés
Pár napja belehánytak az automba és azota a kárpitom 2 szer kilett tisztitva de a kellemetlen szag meg mindig megmaradt valaki esetleg tudna adi valami ötletet hogy mi vihetne ki belle?
2015. dec. 29. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Mit jelent az, hogy a kárpit ki volt tisztítva? Folteltávolítóval? Nekem ugyanez a problémám, csak annyi különbséggel, hogy bor ömlött a padlószőnyegre. Én is próbálkoztam mindennel: szárazra töröltem, ventilátorral kiszárítottam, szódabikarbonátot szórtam az adott helyre, utána kiporszívóztam, ecetes vízzel spricceltem stb. A kellemetlen szag csak érződik. Megoldás: majd tavasszal kiveszem a padlószőnyeget, beáztatom pár órára mosószeres vízbe és alaposan kimosom. Neked sincs más választásod. Az ilyen "csodaszereket" jobb, ha elfelejted.
2015. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vatafak ***** válasza:
58%
ha a hányadék a padló kárpitba ment akkor tényleg csak a nyári nagytakarítás segíthet. bár kivenni az egész miskulanciát jó nagy szívás. esetleg egy 'varázsgarázs' műhely segíthetne a problémádon. nekik komoly vegyszerük és berendezéseik vannak
2015. dec. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Barátom járt így. Házilag ő is próbálkozott sokmindennel, és teljesen feleslegesen vásárolta az ötletelő haverok által javasolt csodaszereket.

Aztán egy autómosóban, ahova külső-belső tisztításra vitte, ajánlották neki, hogy autókozmetikai részlegükben 4 eFt-ért kitisztítják az ülést. Kérte, jól sikerült.

2015. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Első válaszoló vagyok. Egy dolgot nem értek, mi a jó retkes francért kell lepontozni??? Kérdeztek valamit, elmondtam a saját tapasztalataimat, erre a segg..fejek lepontoznak. Hát kapjátok be!!!
2015. dec. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!