Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagyon, nagyon béna vagyok....

Nagyon, nagyon béna vagyok. Megégettem a parkettámat néhány kisebb, és egy nagyobb foltban. És a szüleim levágják a fejemet, ha meglátják. Mit tegyek, hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés

Eddig eltudtam rejteni szőnyeggel, de nem sokáig bírom még rejtegetni.

Ha kell lefestem, vagy tudom is én, de annak onnan el kell tűnnie.

Gondolkoztam azon is, hogy veszek egy új parkettacsíkot, és elmondom, hogy a szüleim kicserélhessék, de akkor meg kellene magyaráznom, hogy hogyan keletkezett a folt.

Nem, nem cigiztem.

De nagyon gáz dologgal került oda, és nem szeretném elmondani nekik, hogy leborult a gyertya és szanaszét folyt a viasz. Na és gyufával felolvasztottam, és feltöröltem.

Oké, 16 évesen csak nekem lehet ennyi eszem.

De akkor már kellene valami értelmesebb magyarázat is, amitől nem fognak komplett idiótának nézni.

Segítsetek légyszíves.



2015. aug. 21. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Létezik parketta javító készlet általában lehet kapni olyan üzletekben ahol parkettákkal foglalkoznak ott el is magyarázzák hogyan kell használni. Na most a dolgot ott szúrtad el hogy a viaszt simán felkaparhattad volna körömmel is akár, és akkor nyoma se maradt volna. Az égés foltot egy finom csiszolóval ki lehet csiszolni belőle jobb esetben de nem lesz teljesen nyomtalan. A javító készlet amit írtam azt az üzletben kell megérdeklődni. Én kb fél éve a Lidl-ben vettem ilyen készletet amivel egy 5 Ft nagyságú felpattant részt javítottam ki, igaz nem lett 100% osan tökéletes de nem is feltűnő.
2015. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ez laminált (valószínűbb) és nem szalagparketta. Akkor nincs sok lehetőség. A laminált felső rétege műanyag "fólia" , ha ez sérül kenheted javítóval, de jó sose lesz.
2015. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!