Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem mofémes volt a flexi cső,...

Nem mofémes volt a flexi cső, panaszt tehetek a boltba?

Figyelt kérdés
Vettem májusban egy mofém zuhany és kádtöltő csaptelepet, majdnem 30.000ftért. A csaptelep elkezdett szivárogni, meg a flexi gégecső is megrepedezett és látszott a belső cső. Kihívtam a szerelőt, jeleztem neki a problémát, ő pedig közölte az a gégecső egy kínai, nem tudja cserélni. Végül azt mondta legyen Boldog a Karácsony kicseréli, a régit elvitte, de azért kedvem volna bemenni a boltba és közölni hogy mit képzelnek magukról!! Mit tehetek?
2016. jan. 7. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha már nincs meg a régi cső, amit a számlával együtt bemutatnál a boltban, akkor semmi hasznosat.
2016. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A boltban bizonnyal kicserélte valaki,vagy ! visszahozta egy tetű vásárló, neked újra eladták leellenőrzés nélkül... te megvetted mint vétlen a kínai sz.rt

Sosem fog kiderülni az igazság,eltelt 7 hónap,de te sem tudod bizonyítani a vásárolt árú eredetiségét.

Ügye nem akarsz bíróságra járni egy 2000Ft-os gége cső miatt?

2016. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!