Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Zajongó szomszéd ellen kinél...

Zajongó szomszéd ellen kinél lehet elősorban panaszt tenni?

Figyelt kérdés

Éjjel-nappa zenét, nem lehet tőle aludni, mert reggel 7-kor már nyomatja max hangerőn. Panelről van szó amgy. Szóltunk neki, de egy idióta.


Ilyenkor lehet vkinek a házban szólni, aki foglalkozik ilyesmivel? Mert gondolom a rendőrség nem foglalkozik ilyen piti ügyekkel


2012. dec. 19. 23:02
1 2
 1/18 kovpet ***** válasza:
31%

"Mert gondolom a rendőrség nem foglalkozik ilyen piti ügyekkel"


Kötelességük...

2012. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%
Este 10 után rendőrség, egyébként közös képviselő.
2012. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És ha a közös képviselő nem a mi tömbükbe lakik, mert megnéztem a földszinten és egy másik volt kiíírva címnek, akkor hívjam fel vagy hogy? És ő mit tud csinálni ilyen esetben?
2012. dec. 19. 23:23
 4/18 kovpet ***** válasza:
75%
Nincs már rég este 10 órás limit. Egész nap szabálysértés.
2012. dec. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
Hol a villanyóra. Ha kívül van egy jó módszer amit a neten olvastam. Kötéllel rögzíted az ajtónyitót a lépcsőkorláthoz, hogy ne lehessen kinyitni, majd lekapcsolod a villanyóráját. Ebből remélhetőleg ért.
2012. dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%
Mindegy, hol lakik a közös képviselő. Levél, telefon egyaránt megfelelő. Ha sikerül még néhány szomszédot magad mellé állítani, akkor könnyebben halad az ügy.
2012. dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

Az ilyenekben nem alakult ki közösségi szellem, és tolerancia felesleges velük meddő vitába bonyolódni.


Én nem sz**roztam. Minden egyes alkalommal lazán tárcsáztam a rendőrséget. Az egyik már az első kiszállás után kussba maradt egy életre a másik megvárta a második kiszállást. Azóta ő is csendben van. Én már nem idegesítem magam vele ha ő így akkor én is! Az embernek általában azért van lakása, hogy legalább ott nyugta legyen.


Egyébként ez azért érdekes, hogy az ilyesmire mindig kijöttek de ha apuka egy trancsírozó bárddal kergette volna anyukát az asztal körül szóra se méltattak volna.

2012. dec. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És mivan akkor, hogyha hallgatja a zenét, telefonálok a rendőrségnek és mire kijönnek, addigra abbahagyja? mert szokott olyat, hogy abbahygaja, majd egy kis idő múlva megint rákezd.. de ha pont akkor jönnek mikor kuss van?
2012. dec. 19. 23:54
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Várnak egy kicsit vagy visszamennek 10 perc múlva. De lehet, hogy bemennek akkor is, ha kuss van. Miért hívná ki valaki a rendőrséget csak úgy?
2012. dec. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Vannak fura emberek, biztos nem az lenne az első eset:P


De nem nevetséges ilyen ügy miatt hívni őket? nem bírom elképzelni, hogy hívom őket, arra számítanak, hogy vmi bűntényt akarok bejelentei, erre egy h.lye kiscsak (csak túlzok:P) nem bír aludni az idióta szomszédjától

2012. dec. 20. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!