Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelben lakók, hozzátok is...

Panelben lakók, hozzátok is átmegy minden szag a szomszédtól?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak a kajaszag néha a szellőzőn át. És az erkélyről a cigifüst. A hangok jobban zavarnak mint a szagok. (lift, ajtócsapkodás, a fölső papucsának a kopogása, a gyerek által leejtett ceruzák, és mindez állandó jelleggel).
2011. jan. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szag csak a lépcsőházban van, de az inkább illat :D komolyan mondom, akkora gasztrozsenik a szomszédaim, h legszívesebben becsöngetnék minden lakásba és megkérdezném, h itt fő-e az a fini pöri, vagy leves, mer murvára ennék :D de komolyan.


a leginkább bosszant: ha az ajtóm előtt pofáznak. sajnos 1000éves fos, minden hang bejön, pedig tettem rá olyan gumicsíkot, és mégis. a farzsebben meg nem lapul a 100as, h cseréltessem...

nos, ilyenkor csak félhangosan mondom, h takarodjál haza, aztán ott trécseljél! nem mondom, h különösképp beválna, de a lelkemnek jót tesz :D


jut eszembe, van egy csöveknek kialakított akna, azt takarja egy beép.szekrényke. nos, ott néha masszív pöceszag van, de csak a szűk környezetében, mondjuk akkor érzem, ha elmegyek mellette, de nem terjeng a lakásban.

ez van, kibírom.

2011. jan. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. De nincs túl jól szigetelve az előszobaajtóm (azaz sehogy sincs).
2011. jan. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A belvárosi társas házakban ugyanez van.
2011. jan. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hozzám nem! Másfél éve panelozom, és eddig talán ha háromszor éreztem a szellőzőn keresztül a kajaszagot. Sőt hangok se jönnek át, csak nagyon ritkán. Szóval mázlista vagyok :D Kajak kezdem megszeretni a panelt!
2011. jan. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Én leginkább az alsó szomszédasszonyom túlzásbavitt pacsuliszagát állandóan érzem. És ez jön a fürdőszobában és WC-ben a szellőzőn keresztül, valamint a konyhában a nyitott ablakon keresztül is.
2011. jan. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

"szag csak a lépcsőházban van, de az inkább illat :D komolyan mondom, akkora gasztrozsenik a szomszédaim, h legszívesebben becsöngetnék minden lakásba és megkérdezném, h itt fő-e az a fini pöri, vagy leves, mer murvára ennék :D de komolyan. "

Hasonló a helyzet lépcsőházban reggel, este tömény illatok amitől egyből beindul a nyáltermelés, illetve a szobába is felérzik ha alsó szomszéd főz, vagy a ház előtti pékségben sütik a kenyeret. Szerdánként, csütörtökönként már szinte kibírhatatlan magasságokba emelkedik. :S:D

2011. jan. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, a kajaszag a lépcsőházban. Meg azt utálom, mikor szellőztetek, és valamelyik barom a sok szomszéd közül pont akkor kezd el cigizni az erkélyén, és ahelyett, hogy jobb levegő lenne a lakásomban, csak a cigiszag jön be. Meg a fölöttem leeső dolgoktól én is falra mászok, sőt azt sem értem, miért kell minden nap 10-szer átrendezni a lakást, mert ezek állandóan bútort huzigálnak és toligálnak. Hát ez van. De voltam már rosszabb helyen is, ahol a szomszédban alkoholisták ordítoztak, ajtókat csapkodtak, szóval alapjában véve még szerencsém van ezekkel a szomszédokkal.
2011. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel a felettünk lakó csótányokat tenyészt,ezért minden szellőző be van ragasztva jó erősen...

főzni meg szerintem egyik se szokott,mert 1 éve itt lakom,de még kajaszagot sose éreztem a folyosón se

2011. jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!