Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan oldalakat...

Hosszúhajú kérdése:

Tudnátok olyan oldalakat linkelni nekem, ahol önkormányzati lakások bérleti jogának eladásával foglalkoznak? Röviden: lakás kell.

Figyelt kérdés

#önkormányzati lakás #bérleti jog eladás
2016. jan. 20. 02:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyet nem nagyon fogsz találni. Keress inkább olyanokat, akik adták már el a bérleti jogukat, vagy vettek így önkormányzati lakást, és kérd el az ügyvédjük elérhetőségét.
2016. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hú, ez nehéz lesz
2016. jan. 31. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is van egy önkormányzati lakásunk, amin szeretnénk túladni. Kb 2 éve adtuk be a kérelmünket, hogy térítés ellenében leadnánk a lakást, de meg kell várnunk, hogy az önkormányzat találjon olyan bérlőt, aki jogosult lenne rá. De a 2 év alatt még egyetlen érdeklődőt sem küldtek. Most már én is keresek valami más megoldást.
2016. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ez egyre rosszabb. mi annak idején eladtuk az önkormányzati lakásunkat, szerencsére akadt jelentkező, aki megvásárolta nekünk, és így adtuk el neki kicsit olcsóbban.

most meg találtam olyat, h eladó önkormányzati lakások, beírtam és elég sok találat jött ki.

2016. jan. 31. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!