Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Konyhába a a sötétítő függönyh...

Konyhába a a sötétítő függönyhöz a narancssárga színhez milyen szín illene?

Figyelt kérdés

A szekrény és a csempe is narancssárga és bézs színű, az asztalterítő narancssárga és citromsárga.

Szeretném ha a függöny is valami ilyen színből állna, de mivel mutatna jól??


A konyha ablakon nincs redőny,az ablak felső és alsó részén van fehér függöny és így szeretnék egy sötétítőt,2 színből állna, össze kötve is használnám és kiengedve is, és felül lenne egy olyan szín 40 cm szélességben ami olyan színű mint amivel össze tudom kötni a függönyt.


2016. jan. 24. 19:11
 1/2 anonim válasza:
Királykék például.
2016. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Edi wukk válasza:

Én a narancssárgát szeretem a sötétbarnával. Bár ahogy én elképzelem a konyhádat és benne a fehér függönyt, nem biztos hogy jó lenne csak egyszínű barna sötétítő. Pláne ha csipkefüggöny a fehér... Valami ilyesmire gondolnék én sötétítőnek. Ezekben van bézs is...


[link]


vagy esetleg ez?


[link]

2016. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!