Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kolbásztöltő: de milyet...

Kolbásztöltő: de milyet vegyek? Otthoni disznóvágáshoz milyen kolbásztöltőt ajánlatok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 10:03
 1/8 acelsziv ***** válasza:
Most valami márkár vársz? Bármelyik jó amivel lehet dogozni. Ha meg csak kolbászt akarsz akkor lehet kapno húsdarálóra is előtét csőrt. Feltéve, hogy van egy jókora húsdarálód.
2016. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Savállót vegyél,hisz gondolom,évtizedek múlva is használni akarod.

Mi "kijártuk az iskolát"...az alumínium nem bírta egy évtizedig sem,a műanyag pár évig.(évente 3~4 200plusszos diszóhoz)

Ha keversz marhahúst is a szalámihoz,és rendes keményet akarsz tölteni,Te sem akarod,hogy a hús jó része mindig visszajöjjön a dugattyú mellett-na ezért kell "rendeset" venni.


Ja!ha veszel,még véletlen se "szóld el magad" az ismerősők,szomszédok között,inkább mondd,hogy kölcsön kaptad,vagy bérled=D

2016. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ilyen húsdarálósban még nem láttam jót - persze, lehet, hogy ez csak véletlen.

De ha nem tudnék kölcsönkérni, akkor dugattyúst keresnék.

2016. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. HT-3 inox töltőre gondoltam. { gyártó: www.mforg.hu } 15919 HUF az ára. Várom a nevezett termékről a véleményeteket. Köszönöm.
2016. jan. 25. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Erre gondoltam én is(hasonló van)!

Amik semmire sem jók,azok egy deszkalapra szerelt vízszintes hengerűek,alumíniumból,vagy műanyagból,leginkább vásárokban árulják őket.

2016. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 acelsziv ***** válasza:
Én még a régiekre emlékszem. Horganyzott külsejű acélcsövek és nem ilyen fogaskerekes dugattyúval, hanem egy nagy menetes szárat tekertünk. Azokkal soha nem volt ban és szétverhetetlenek voltak :D
2016. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam a helyi gazdaboltban de a régi csavarmenetes szárú kolbásztöltőt nem forgalmazzák.. Közölték, hogy csak fogasléces van nekik.
2016. jan. 26. 09:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha fogasléces, ha elég masszív minden része.

Amit nagybátyám csinált fogaslécest, az 30-40 éve szolgálja ki az egész rokonságot.

2016. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!