Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Clorox biztosan kiszedi a...

A Clorox biztosan kiszedi a ruha színeit?

Figyelt kérdés
fehér ruhákra vettem és töménen öntöttem rá, mert ha az adott higításban használtam nem szedett ki semmit. ez bevált, kiszedi a foltot. ráöntöttem olyan konyharuhára is, ami fehér, de van rajta piros csík, de nem lett semmi baja, nem szívta meg. sőt, egy fehér alapon világos mintás ingen is használtam, annak sem lett baja. akkor egy színes ruhából is kiszedi a foltot vagy csak megszívja a színét?
2010. márc. 29. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor úgy látszik, függ a ruhafestéktől... A párom óvatosan vattával applikálta a ruha fehér részére a cloroxot, de az felszívta a cuccot, és elért színes részhez is. Egyből szép hófehér lett ott is a ruha...:) Na persze ennek akkor ott nem örültünk..
2010. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, hogy pontosan mitől függ de nekem egyszer az egyik rózsaszín felsőmön lett egy folt, amit semmivel sem tudtam kiszedni. Beáztattam Clorox-os vízbe, és csak a foltot szedte ki a színét nem. Utána ki akartam próbálni ezt a férjem egyik ingén, és annak kiszedte a színét. Illetve nem is az egész színét szedte ki, csak a piros csíkokat, a többi színű csík megmaradt. Érdekes volt, szóval nem tudom mitől függhet. Valószínűleg a festék anyagától.
2010. márc. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, akkor óvatos leszek!
2010. márc. 30. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!