Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Annyira szeretnék saját...

Annyira szeretnék saját kertes házat, majd megveszek. Más is van így?

Figyelt kérdés
Alig van önrészem, az a mindenféle költségekre lenne talán elég (ha jól sejtem), és olyan reménytelennek tűnik. Most albérletben lakom (kertes), de ma is valami miatt elromlott a kedvem - újból rá kellett döbbennem, hogy nem gondolhatok rá a sajátomként. Sírni tudnék. Megoldás nemigen van, de azért szívesen megosztanám búbánatom másokkal is.
2010. márc. 29. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék saját magamnak házat, de sajnos még nincsen, de majd idővel.
2010. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mi kijötttünk külföldre dolgozni, hogy lehessen saját házunk, hitel nélkül.Nekem is a nagy álmom ez, ezért gürizünk, és majd egyszer remélem sikerülni fog nekünk, nektek ez!
2010. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Ne add fel!!!

Mi panelban lakunk (igaz, az saját), de minden nap elmondjuk: "ó, ha majd egyszer kertes házban lakunk!!!" Hitelt egyelőre nem tudunk felvenni, a panel ára meg kevés házvásárlásra, de a remény töretlen. Az lehetetlen, hogy itt kelljen örökké élni.

Fel sem merül bennünk, hogy esetleg majd ne sikerülne. Esetleg majd várni kell még egy pár évet, de akkor is!!! És ha lesz munkahely, még "csodás" fővárosunkat is szívrepesve elhagyjuk, csak hogy vidéken, ahol kevesebb pénz is elég rá, legyen egy saját házunk.

Újra vidéki akarok lenni!!! De legfőképpen kertes házat akarok!!!

Annyira megértelek! :-)

2010. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy lenne tulajdonképpen,hogy milyen,csak saját lenne. Látom már egy éves is van a kérdés,a külföldön próbálkozó fejleményei érdekelnének s mindenkié!:)
2012. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!