Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a kéményellenőr...

Mennyibe kerül a kéményellenőrzési pótdíj?

Figyelt kérdés
Budapesti lakás, Podmaniczky utca. Nem kaptam tájékoztatást, hogy mikor jönnek ellenőrizni, így az első időpontról már csak cetlit találtam az ajtón. Úgy tűnik, hogy a második időpontra se értem haza időben, ezért harmadik időpontot kell rendelnem. Azt írták a weboldalon, hogy pótdíjat számítanak fel és azt már saját büdzséből kell fizetni. Arra volnék kíváncsi, hogy az mennyibe fog nekem kerülni előre láthatólag?

2016. febr. 11. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
ha felhívod őket akkor teljesen tutira megtudod
2016. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alonzo Mosely válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy volt első értesítés. Ha Podmaniczky utca, akkor az biztos, hogy társasház. Társasházban kapura vagy hirdetőtáblára kitett plakáton értesítenek az első időpontról. Vagy nem vetted észre vagy egy önkéntes rendőr a házból levette. A pótdíj mindig annyi lesz, amennyi az ellenőrzés díja lett volna. A mértéke attól függ, hogy milyen kéményed van. Jellemzően 500-3000 Ft között. Viszont ha a második lemulasztott alkalomtól számított 30 napon belül nem rendeled meg, akkor még 2000 Ft + Áfa kiszállási díjat is fizetned kell.
2016. febr. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!