Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van bármelyik -nappali-...

Van bármelyik -nappali- elsőajtós járaton jegyellenőr? (BKV)

Figyelt kérdés
A kérdés egyértelmű, tehát a hagyományos jegyellenőrre, nem a sofőröket piszkálókra gondolok. Találkozott már valaki velük? Mi volt az időpont, illetve a viszonylat száma? Köszönöm.

2015. nov. 13. 17:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt beszólna valaki okos, biztosíthatok mindenkit, hogy érvényes bérlettel utazom, amit gyakran ellenőriznek is.
2015. nov. 13. 17:38
 2/6 Nemes Zoltán válasza:
77%

Persze hogy van.

De csak rajtaütés szerűen.

Nem az ajtók száma a lényeg hanem az ellenőrzés, a sofőrt is kell ellenőrizni néha.

2015. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
166 Béke tér, délelőtt.
2015. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Bár sokkal ritkábban vannak, mint a nem első ajtós járatokon, azért előfordulnak. Pár hónapja a 204-es járaton ellenőriztek közteresekkel, kicsit később a 102-esen is láttam őket közteres nélkül.

De pl. a 91/291 járatokat korábban rendszeresen használtam, ott soha nem találkoztam velük. A nem első ajtós 22/22A/222 járatokon viszont hetente 2-3 alkalommal összefutok velük.

2015. nov. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, igen. Én többször találkoztam már velük (elsőajtós busszal járok minden nap 2-szer legalább), de érezhetően ritkább, mint mielőtt bevezették az elsőajtózást.
2015. nov. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 15/115 buszon már többször is találkoztam ellenőrrel, illetve a 154-esen is, pedig az nem egy forgalmas járat
2015. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!