Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol kapható ilyen fotó album?

Hol kapható ilyen fotó album?

Figyelt kérdés

Amiket eddig a boltokban láttam vagy túl kicsik voltak, vagy neked kell beragasztani a képet, de az biztos, hogy többet már ki nem szeded.


Nekem olyan kéne, ami amerikai filmekben is látható, nagy alakú (min A4-es méret), jóóó vaskos és lapjai öntapadósak, tehát, ha egy képet el akarok távolítani azt sérülés nélkül le tudom szedni.


Vagy ha tudtok olyan boltot, ahol sokféle album kapható, vagy ahol láttatok már hasonlót...


(Anyukámnak az 50. születésnapja lesz, rengeteg kép van szanaszét dobozokban a lakásban, a gépen, szeretném a legjobbakat albumba ragasztani kronológiai sorrendben, kép aláírással stb. :)


2010. márc. 30. 14:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!