Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » S. O. S! WC dugulás! A kislány...

S. O. S! WC dugulás! A kislányom beletekert 1 guruga Wc papírt és valahogy sikerült lehúznia a Wc-t. Most meg már, ha lehúzom, akkor telelesz vízzel és csak csordogál lefelé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ha van wc-pumpád, próbáld azzal, de lehet már vissza nem fog mozdulni. Inkább egy hosszabb masszív dróttal, és lejjebb nyomod vele. Igazából szét fog előbb-utóbb ázni, és lefolyik. Önthetsz bele valamilyen vegyszert meg forró vizet is, hogy gyorsabban ázzon szét. Remélem sikerül valami, majd írd meg. Sikert.
2010. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
hát, esetleg vmi masszív üvegmosó kefével (műanyag) ki tudod vagy kotorni, vagy előre nyomni.
2010. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
El fog ázni.Nekem a fiam régebben beledobott egy fél tekercset egyben.Pár óra alatt ázott el.
2010. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Milyen aktívak ma a kislányok! Egy másik lányka a húslevesbe borított egy zacskó szotyihéjat.( Hogy vígasztalódj egy kicsit).

Ha a víz lecsurgott a kagylóból,akkor pumpáld meg jó erősen.Utána engedd tele a kagylót,a nagyobb nyomás is segít.Folytasd addig,amíg a papír elázik.

2010. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gusztustalan, de lehet, ha felnyúlsz, eléred kézzel. Akkor kicsit tudsz rajta lazítani, vagy kikaparni a javát. Drótos cucc is jó ötlet volt. A szürke hypó is roncsolja a szerkezetét, ha öntesz bele, hamarabb lebomlik.
2010. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Idővel magától is szétázik a papír, de egy üveg sósav sokat gyorsít rajta. Várd meg, amíg egészen lecsordogál a víz (vagy merd ki a csészéből) és úgy öntsd rá az üveg sósavat. Hagyd hatni kb. fél órát-órát és - remélhetőleg - kész.
2010. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csőgörény?
2010. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak ne keverd a vegyszereket.mert akkor rosszul fog elsülni. Én is a drótos megoldást javaslom.
2010. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szódabikarbónát ecettel keverj össze (óvatosan) és öntsd a wc-be. nekem bejött mikor a mosogató eldugult. Várj fél órát majd önts rá forróvizet.
2010. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!