Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megoldani ezt,...

Hogyan lehetne megoldani ezt, a problémát?

Figyelt kérdés
A 16800-as számról üzeneteket kapok (szexuális jellegűeket) valami tündétől, de tudja a lakcímem a nevemet sőt még a telefonszámomat, is ezt hogyan kéne megoldani hogy ne kapjak ilyen üzeneteket?Amikor vettem a kártyámat titkosítottam (Telenoros feltöltőkártyás),nem regisztráltam semmilyen sex kereső oldalra meg semilyen ehez hasonló oldalra.

2016. febr. 14. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
2016. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hello köszi a linket de sajnos nem tesznek róla említést hogy hogyan lehet letiltani vagy hogy ne küldjenek ilyen üzeneteket.De még egyszer köszi a linket. :).Van valamilyen mod azért mégis?
2016. febr. 14. 22:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Beszélj a telefon szolgáltatóddal ők lehet hogy letudják tiltani a te számodra érkező ilyen dolgokat.
2016. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Holnap felhívom őket.De ha eszem válik be akkor mivan?
2016. febr. 14. 22:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Várjuk meg a holnapot.
2016. febr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha csak nem nagyon régi,vagy nagyon egyszerú telefonod van,Te is le tudod tiltani.


Nekem az összes szolgáltató,követeléskezeló,stb,és a számnélküli hívások le vannak tiltva.

...és nincs komoly telóm,-samu 5610-s

2016. febr. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A szolgáltatóval sikerült megoldani (Microsoft Lumia 640) elmondták hogy hogyan kell beálitani hogy onnan ne kapjak üzeneteket.
2016. febr. 15. 21:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülök hogy tudtam segíteni és sikerült megoldani a problémát. :)
2016. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.:)
2016. febr. 18. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!