Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ausztriában hol van az a...

Ausztriában hol van az a "falu", ahol különböző cégek különböző technológiával épített mintaházait lehet megnézegetni?

Figyelt kérdés
Előre köszi a segítséget!
2010. márc. 31. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Bécsben van ilyen hely, úgy emlékszem az IKEÁ-nál annak a külső pavilonjainál. Nagyon szépek mutatósak. Én azt hittem először azokban laknak. Csak a férjem világosított fel, ezek készre gyártott lakások. Majd estére nézzél vissza mert megkérdem a férjemet, hogy jól emlékezem e. Oké?
2010. márc. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! visszanézek! közben nyomozok én is, de egyelőre nem találom. :-)
2010. márc. 31. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bécs külvárosában, a ék Lagúna Parkban van ilyen. [link]
2010. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
akarom mondani Kék Laguna
2010. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi köszi köszi!!!

Ezt kerestem! :-)


Első válaszolónak is köszi, szerintem Te is erre gondoltál (fogalmam sincs, hogy ez mellett van-e az IKEA)

2010. márc. 31. 10:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen! K*rva jó házak vannak kint, én is csak kapkodtam a fejem. :) Állítólag már nálunk is van ilyen (vagy csak most épül?). Itt egy cikk is róla: [link]
2010. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen kedves kérdező a legelső voltam. Igen ezek azok a házak. De látom ám többen is felfedezték. Egyszóval szuperek. Nézzétek meg érdemes.
2010. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!