Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Puha falú medence elrakása...

Puha falú medence elrakása télére? Elég ha jól kimosom és kiszárítom vagy van valami teendő még vele, hogy jövőre ne érjen meglepetés ha előveszem.

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 19:34
 1/3 anonim válasza:
100%
Én még be szoktam púderral szórni és utána hajtogatom össze. Így szokták például a bicikli gumi belsőket is tárolni régen. A gumi nem fog elérni, kirepedezni.
2010. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Púder=hintőpor? És mibe rakod el jó lesz a papírdobozába rakom bele?
2010. aug. 18. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Van elképzelésed mennyi púder kell egy nagymedence beszórásához? Abból már vehetsz jövőre egy új medencét. Különben is a medence nem gumi, de másféle műanyag.

Nekem negyedik szezont szolgálja a 4m átmérőjű puhafalú medencém, minden ősszel kiengedjük a vizet, áttöröljük (néha csak felületesen), összehajtjuk kb olyan 1x1 méteresre és sutty fel a padlásra vele. E tavasszal az egerek rágtak az alján egy 6cm átmérőjű lyukat, de sikerült beragasztani.

2010. aug. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!