Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelházban melyiket választan...

Panelházban melyiket választanád, alattad ne lakjon senki vagy fölötted ne lakjon senki?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 20:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Pl. földszint vagy legfelső emelet
2016. febr. 22. 20:08
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
akiket ismerek azok közül egyik se dicsérte a legfölső emeletet...pláne nyáron nem
2016. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A kettő közül inkább a legfelső, de őszintén szólva ha lehet egyik sem. 3-4-5-6-7-8 számomra az elfogadható és 4-5 az ideális
2016. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Egyiket sem.

Lent hideg van, és laknak feletted.

Laktam legfelsőn, a hülye gyerekek rohangáltak alattunk, és úgy hallatszott mintha felettünk rohangálnának. Döngött az egész lakás.

Remélem többet nem kell társasházban laknom.

2016. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Laktam legfelsőn, a hülye gyerekek rohangáltak alattunk, és úgy hallatszott mintha felettünk rohangálnának. Döngött az egész lakás"

Ez pontosan így van! El se hittem volna, ha meg nem tapasztalom.

Földszinti lakást választanám, bár nagy szerepe van benne a szomszédoknak is.

2016. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Legfelsőn lakom, a lépcsőzést leszámítva én szeretem.
2016. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lakjanak alattam és fölöttem is :D

Alattam lakjanak, hogy alulról is fűtsenek, és felettem, hogy nyáron ne az én tetőmet tűzze a nap.

A szüleimnél még a legfelsőn laktam, meg lehet halni nyáron, az alsó szomszédokkal semmi gond.

Van ismerősöm aki a földszinten lakik, több a fűtésszámlája, mint a fentebb lakóké, pedig a hőfok azonos.

Én most a 9-re költözöm :)

2016. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem. Földszint alacsony és hideg, mert alatta nincs fűtés. Mindenki a földszinten mászkál át, az a leghangosabb, legkoszosabb.

Legfelső szintén hideg télen, nyáron meleg. Magasan van, főleg, ha nincs lift. Bármi történik a tetővel te szívsz.

Beázik, a többi lakó lesz_arja, mert őket nem érinti.

Középen a legjobb.

Szomszédok szempontjából meg mindegy. Melletted is lehet valami idióta, aki folyton zajong.

2016. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

Olyan is van, hogy fent fordul meg a fűréscső és ott a legmelegebb, úgy tudom...

Ha nem tudja az ember befolyásolni a fűtésmennyiséget, akkor nekem nagy előny lenne, ha nem fűtenek körbe s nem kell nyitott ablak mellett töltenem a telet (attól megfázom. semmi mástól, de a levegőkeveredéstől tuti).

De egyik se jó, sőt nekem a panel kompletten nem az.

De inkább a felső zavarna, mert ugye, tető és meleg, plusz ha van lift, ha nem, egy csomó ideig tart feljutni (szeretek gyalogolni, sőt lépcsőzni, de inkább nem egy sivár lépcsőházban és nincs klausztrofóbiám, inkább agorafíliám, nem szeretek kicsi helyiségbe zárva lenni, röviden sem. kibírom, de nem olyan jó az nekem). Ezen picit változtatna, ha gyönyörű lenne a kilátás, de ha nyáron túlságosan felmelegszik, akkor esélytelen a dolog, mert én 25 celsius fölött haldoklom.

2016. febr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt se felejtsük el hogy a fölötted lakó bármikor eláztathat ehy csőtöréssel.
2016. febr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!