Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fiatal pár kijönne ennyi pénzből?

Fiatal pár kijönne ennyi pénzből?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok betonbiztos munkahellyel rendelkezem. 7 éve vagyok itt, ez a második melóhelyem. Hegesztő vagyok túlórákkal (ami mindig van oly még nemvolt hogy n legyen 200 nettót keresek + 32K kafetéria de kerestem már sokkal többet is ha bejártam szombatonként is.

Van spórolt pénzem (szerencsére nekem nem kellet a szüleimnek 'leadni' pénzt. azt mondák amíg látják hogy gyarapodik a számlámon addig nem kérnek) tudnék venni egy 50nm-e lakást így nem lenne hitelünk.


Párom 21 éves, még tanul még Bár az ő szülei nem díjazzák az ötletet de havi 20-30K val tudnának tudnák a lányukat támogatni.


Szüleim szerint nem jönnénk ki ketten ennyi pénzből Csak ha leszoknék a cigiről és eladnám az autóm is.


2016. márc. 3. 21:25
 1/10 anonim válasza:
95%
Szerintem kijönnétek,persze ha nem elszálltak az igényeitek!Más gyerekkel/gyerekekkel él Ennyi pénzből.
2016. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
260-ból, ha nincs hitel, hogy a rákba ne tudna két ember kijönni? Vagy talán New Yorkban laktok?
2016. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Simán.
2016. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Mi ennyiből 2 motorral jártunk külföldi túrákra, étterembe (nem mindennap, az nem is vonzott volna, de nem olyan ritkán), s az építkezésbe is toltunk pénzt...

Most feleennyi sincs, most durva. Főleg, ha jönnek a csekkek a 3 járműre, de műszakiztatni is kell őket... Használatban ritkán vannak. De ez nyomor, így nem akar élni az ember.


Azért az se mindegy, hogy mennyi a rezsi s milyen extrák kellenek (nekem voltak idők, hogy vagyonokat költöttem fogorvosra, s mindenkinek más a szükséges minimum. nekem pl. nyomor, ha nem motorozhatok sűrűn, másoknak szép ruhák és sminkcuccok kellenek, költséges hobbi, akármi).

2016. márc. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Cigi, pia, kávé baromi sokat elvisz. Ha ezek nincsenek és ésszel költekeztek akkor simán.

Más kérdés, hogy 27 évesen akár csak 8 év munkaviszony mellett nettó 200.000ból milyen lakásra tudtál hitel nélkül spórolni

2016. márc. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha nincs hiteled ketten 200 ból ki lehet jönni saját lakásban simán.
2016. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kijönni ki lehet, de jóval az általad megszokott életszínvonal alatt. Nem lesz mamahotel, a kiscsaj ha nem tud háztartást vezetni, akkor durván sokat fogtok élelmiszerre, félkész, meg rendelt kajákra költeni. Másrészt eltartani valakit, aki havi harmincat kap otthonról, azt el is veri saját magára, piperére, ruhára, sulis ebédekre, tehát gyakorlatilag egy az egyben neked kell eltartani... hát te tudod.
2016. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7 év 84 hónap havi 100K félre tudtam tenni de volt mikor 300K kerestem akkor 150 raktam félre.


Igen anyámék eltartottak. mosták főztek fűtöttek rám.

2016. márc. 6. 18:39
 9/10 anonim válasza:

Szerintem Ha Leszoksz a Cigiről akkor egy 1000-sel több lenne

Nem kell eladnod a kocsit mert ha eladod és ha elkel menned 10 Km re akkor gyalog mész?

2016. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Led?
2016. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!