Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érdemes falun a családiházam...

Érdemes falun a családiházam mellé baromfiudvart építtetni? És mennyi pénzből lehetne megvalósítani?

Figyelt kérdés
Elég nagy a telkünk.Szeretnék kecskéket ,tyúkokat,disznókat,kacsákat.

2015. máj. 15. 13:10
 1/6 schocko ***** válasza:
77%
Érdemes, ha az állatokat hajlandó vagy minden nap gondozni, s miattuk soha nem mehetsz el majd nyaralni, ha hajlandó vagy levágni őket, ha van földterületed és gépeid megtermelni számukra a takarmányt...
2015. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Valahogy így van ahogy az 1 es írta .Jah,itt ünnepek sincsenek .
2015. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előttem írókhoz még: külön ól kell a tyúkoknak és a kacsáknak, a disznónak, kecskének. A baromfiaknak kell kifutó is. A disznó tartás előtt az Önkormányzattól kell érdeklődni, hogy ott lehet-e és milyen feltételekkel sertést tartani.
2015. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szomszédok nem biztos, hogy örülnének egy ürülékes, sáros, büdös udvarnak, ahol kecskék és disznók mászkálnak szabadon. Sok helyen sajnos ÍGY tartanak állatokat. Azoknak is vannak igényeik, pl. a baromfiak részére nemcsak zárható ólak kellenek, de bekerített kifutó is, sőt a ragadozó madarak ellen felső hálóval kell beborítani. A legjobb, ha van több villanypásztorod. A disznónak szintén ól kell, éjszakára ez is legyen zárható, a kecskéknek sem lehet szabadon kószálni, mert mindent lerágnak. Nemcsak négy lábon járó tolvajok vannak, mint pl. róka, görény, nyest, menyét, hanem két lábon járók is. Én a kamerás, távfelügyeletes állattartást tartom a legjobb megoldásnak, mert ha egyszer napon barnulték rákapnak, nem marad egy állat sem.
2015. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A szomszédokkal nem lenne baj,sőt még vennének is tőlünk tojást,és húst.Azt tudom,hogy kell elkerített rész minden állatnak,csak a mostani árakkal nem vagyok tisztában.Amúgy a mamámék tartottak állatokat de így is eltudtak menni nyaralni volt több családtag,és szomszédok akik segítettek.
2015. máj. 20. 15:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég sokba kerül, több százezerrel számolj, attól függ, mekkora a terület, hány állatot akarsz tartani.
2015. máj. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!