Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tényleg hatékony az Aquapol-re...

Tényleg hatékony az Aquapol-rendszer?

Figyelt kérdés
Kőházat fogunk venni, aminek az alja kicsit vizes, és mivel se az injektálás, se a besajtolás nem jöhet szóba, az Aquapolra gondoltunk. Már ha tényleg jó.
2008. szept. 20. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy fenét, jó! Annak aki kitalálta a saját tanítványai cáfolták meg a feltevéseit. Nekünk is ilyen problémánk volt és az injektálás mellett döntöttünk. Dryzone-val. Miért nem ezt választjátok? Nekünk egy pesti cég csinálta 4 en fúrtak és injektáltak-2 nap reggeltől-estig. Már tavasszal csináltattuk és 20 év garancia van az anyagra, Egyébként saját magad is csinálhatod a technikát letudod figyelni a netről. Ja és nekünk is kőházunk van 60-70 cm-vastag falakkal.
2008. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hm, tehát kamu az egész? :(
2008. szept. 22. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizony, hogy az! Rengeteget olvastam erről internetes fórumokon is. A cáfolatokra semmi magyarázatot nem tud adni a ,,feltalájó,, csak azt mondja, hogy:_akkor is jó!Ja az injektálás egyébként egy 90négyzetméteres házra 600 eFt körűl van. Semmit nem kellett előre fizetni csak a munka végeztével-és végig felügyeltünk mert volt egy szerintünk csaló veszprémi vállalkozó aki 1,3MFt-ért vállalta volna. előre kellett volna fizetnünk a felét az anyag árát. Mi mondtuk, hogy ha megvan az anyag és odahozza akkor azonnal kifizetjük. Erre azt írta emilben, hogy ilyen feltételekkel nem tudja vállalni. Na ilyenbe bele ne fussatok.Előre semmit ki ne fizessetek és mivel tapasztalatból mondom, hogy mestert addig ki ne fizess a mig az utolső szöget be nem verte. Én hülye voltam-ezért most van egy ablakom amire még kell keresnem valakit, meg egy kb félméteres bádogos munka ami elmaradt-na erre kit fogok találni? Sajna nekem ezt nem mondta eddig senki, hogy ilyen vastag bőrt is tudnak emberek növeszteni a képükra.
2008. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok! Tudtok abban segíteni, hogy mennyibe kerül az Aquapol rendszer és valóban hatékony-e?

Köszönöm!

2010. okt. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Még valami! Írtad, hogy Dryzone-nal szigeteltettél egy pesti céggel és magbízhatóak voltak. Privátban meg tudnád adni az elérhetőséget? Előre is köszi.
2010. okt. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!